MÖBLER / Bord / Bord 6616425
nr 661 6425
Bord
1930-tal, längd: 90, djup: 60, höjd: 77
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 oktober 2010
kl 19:43:30
11/10 18:37:23
100 kr
11/10 18:39:42